Portfolio

We have been building brand sales and visibility since 1998.

We provide our services to as many as over 600 customers, international holdings, such as Unilever, Lotos, PepsiCo, Nestle, EWedel,Brown Forman, Wyborowa Pernod Ricard, Atlas, Philip Morris , Sony, Canon, Electrolux, as well as local producers.

ASM GROUP has more than

0 Customers


Know more about us from our feedback

Rekomendujemy firmę ASM GROUP S.A. jako profesjonalnego partnera w zakresie merchandisingu oraz pozycjonowania w sklepach.

„Rekomendujemy firmę ASM GROUP S.A. jako profesjonalnego partnera w zakresie merchandisingu oraz pozycjonowania w sklepach. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem zadowalających nas pozycji rynkowych. Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązania kontaktu oraz szybkość reakcji pracowników Firmy. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocowała nadal sympatycznym
i miłym kontaktem oraz utrzymaniem wysokiej jakości świadczonych usług przez ASM GROUP S.A.”

Jakub Bielecki
National Operation Manager

Rekomenduję firmę ASM GROUP S.A. jako rzetelnego i solidnego Partnera, który wykonuje swoje usługi w ustalonym terminie i zakresie.

„Polecam usługi realizowane w zakresie akcji promocyjnych przez ASM GROUP S.A., z siedzibą w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 18.

Tym samym potwierdzam wykonanie przez ASM GROUP S.A. kompleksowej usługi polegającej na pozytywnym kreowaniu wizerunku promowanych produktów. Doświadczona kadra oraz duży potencjał organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług.

Rekomenduję firmę ASM GROUP S.A. jako rzetelnego i solidnego Partnera, który wykonuje swoje usługi w ustalonym terminie i zakresie”.

Robert Krasuski
Koordynator Sił Sprzedaży

"Polecamy ASM GROUP S.A. jako firmę wiarygodną oraz w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania usług w zakresie realizacji merchandisingu".

„Firma ASM GROUP S.A. od 2012 roku prowadzi merchandising wszystkich marek CEDC w kanale nowoczesnym. Podczas dotychczasowej współpracy firma ASM GROUP S.A. dała się poznać jako rzetelny partner w biznesie. Dzięki zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi struktury terenowej, a także opiekuna projektu, osiągnęliśmy w satysfakcjonującym stopniu założenia projektu.

Polecamy ASM GROUP S.A. jako firmę wiarygodną oraz w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania usług w zakresie realizacji merchandisingu”.

Alicja Brzęczek
CEDC International

Rekomenduję firmę ASM GROUP S.A. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego przeprowadzania akcji służących promocji marek w punktach sprzedaży.

„Rekomenduję firmę ASM GROUP S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 18, jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego przeprowadzania akcji służących promocji marek z portfolio Hoop Polska Sp. z o.o. w Punktach Sprzedaży. Doświadczona kadra oraz potencjał organizacyjny gwarantują wysoki poziom świadczenia usług. Powierzone prace zostały wykonane w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach.

Firma ASM GROUP S.A. jest godna polecenia przy realizacji zadań z zakresu degustacji i animacji sprzedaży produktów”.

Marta Adamczyk - Junior Trade Marketing Manager

Rekomendujemy ASM GROUP S.A. jako firmę wiarygodną oraz w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania usług w zakresie realizacji merchandisingu i promocji.

„Firma ROLNIK Sp. j. potwierdza, że ASM GROUP S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 18, realizuje dla naszej firmy kompleksowe działania merchandisingowe, a także animacyjno – degustacyjne.

ASM GROUP S.A. jest solidnym partnerem biznesowym, realizującym działania zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Rekomenduję ASM GROUP S.A. jako firmę wiarygodną oraz w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania usług w zakresie realizacji merchandisingu i promocji”.

Jacek Kominiak
Koordynator Sprzedaży

Rekomenduję firmę ASM GROUP S.A. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania zadań. Doświadczona kadra gwarantuje wysoki poziom wykonania usług.

„Zakłady Przemysłu Cukierniczego „Unitop-Optima” S.A. potwierdzają, że firma ASM GROUP S.A., z siedzibą
w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 18, wykonuje działania w zakresie merchandisingu na terenie całej Polski
w sieciach makro, Selgros, Auchan oraz Tesco.

Rekomenduję firmę ASM GROUP S.A. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania zadań w zakresie merchandisingu.

Doświadczona kadra oraz potencjał organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług”.

Magdalena Szewczyk
Specjalista ds. Marketingu

Rekomenduję firmę ASM GROUP S.A. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania usług merchandisingowych.

Doświadczona kadra pracowników gwarantuje wysoki poziom i jakość usług.

Powierzone prace wykonywane są zgodnie z naszymi oczekiwaniami, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych terminach.”

Grzegorz Osemlak
Regionalny Kierownik Sprzedaży
North Coast S.A.

Atutem ASM GROUP jest elastyczność, otwartość na potrzeby Klienta oraz szczególne zaangażowanie kadry w powierzone zadania. Polecamy firmę ASM GROUP S.A. jako profesjonalnego i rzetelnego Partnera.

„Potwierdzamy, że firma ASM GROUP S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Świętokrzyskiej 18, wykonuje dla nas na terenie całej Polski w sieciach E Leclerc, Tesco, Auchan oraz Kaufland, działania
w zakresie merchandisingu mobilnego
i stacjonarnego.

Rekomendujemy tę agencję jako solidną oraz kompetentną w zakresie oferowanych usług. Jej dużym atutem jest elastyczność, otwartość na potrzeby Klienta oraz szczególne zaangażowanie kadry w powierzone zadania.

Polecamy firmę ASM GROUP S.A. jako profesjonalnego i rzetelnego Partnera”.

Prima – Sara Lee Coffee and Tea Poland

Tatiana Zarańska
Dyrektor ds. Sprzedaży – Handel nowoczesny

Rekomenduję firmę ASM GROUP S.A. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania zadań w zakresie merchandisingu.

„Princes Polska potwierdza, że ASM GROUP S.A., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Świętokrzyskiej 18, wykonuje na terenie całej Polski w sieciach E Leclerc, Tesco, Auchan oraz Kaufland, działania
w zakresie merchandisingu mobilnego
i stacjonarnego.

Rekomenduję firmę ASM GROUP S.A. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania zadań w zakresie merchandisingu.

Doświadczona kadra oraz potencjał organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług”.

Łukasz Wesołowski
Princes Polska

Rekomenduję ASM GROUP jako sprawdzonego, solidnego i rzetelnego Partnera w zakresie organizacji degustacji w sieciach handlowych

„ASM GROUP S.A. przeprowadziła dla UNIVEG Trade Poland S.A. degustację figi w 30 marketach sieci Tesco. Mimo, że wielokrotnie promowaliśmy w ten sposób owoce egzotyczne w sieciach handlowych, po raz pierwszy byliśmy pod tak dużym wrażeniem profesjonalizmu firmy, która przeprowadziła akcję.

ASM GROUP wykazała się ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością, przyczyniając się do sukcesu animacji figi, potwierdzonym zwielokrotnioną sprzedażą owocu w czasie trwania akcji.

Szczególne podziękowania kieruję pod adresem Pani Klaudii Piskorz, z którą miałam przyjemność współpracować.

Ze względu na wyjątkowo dobry charakter współpracy podczas dwudniowej akcji degustacyjnej rekomenduję ASM GROUP jako sprawdzonego, solidnego i rzetelnego Partnera w zakresie organizacji degustacji w sieciach handlowych”.

Barbara Chojnacka
Asystent Zarządu/ Specjalista ds. Marketingu

Rekomenduję firmę ASM GROUP S.A. z siedzibą w Warszawie, przy u. Świętokrzyskiej 18, jako w pełni przygotowaną do kompleksowego świadczenia usług promocyjnych marek z portfolio S.C. Johnson Poland punktach sprzedaży, kanału nowoczesnego, jak i tradycyjnego.

Jest to solidny partner biznesowy, realizujący działania zgodnie
z oczekiwaniami. Doświadczona kadra oraz potencjał organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług.

Kontynuowanie współpracy z ASM GROUP S.A. jest dowodem na nasze zaufanie do tej firmy oraz dotychczasową owocną współpracę.

Joanna Stępniowska
Associate, Marketing Commercialization
S.C. Johnson Sp. z o.o.

Reprezentując firmę 3M Poland pragnę potwierdzić, że firma ASM GROUP S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 18, wykonuje działania we wszystkich sieciach kanału nowoczesnego w zakresie merchandisingu oraz aktywności promocyjnych, z którymi współpracuje nasza firma.

Rekomenduję firmę ASM GROUP S.A. jako solidną, wiarygodną oraz w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań.

Doświadczona kadra oraz doskonała koordynacja projektów gwarantują wysoki poziom wykonania usług.

Grzegorz Nowopolski
Sales Supervisor Consumer Business Group

eisberg Sp. Z o.o. potwierdza, że ASM GROUP z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 18 wykonuje dla niej na terenie całej Polski działania w zakresie promocji.

Rekomenduję firmę ASM GROUP jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań w zakresie promocji.

Dużym atutem jest otwartość, elastyczność na potrzeby Klienta, a także doświadczona kadra, która gwarantuje wysoki poziom wykonania usług.

Firma ASM GROUP jest godna polecenia przy realizacji działań w zakresie promocji i pokrewnych.

Firma Bracia Urbanek Andrzej i Jacek Urbanek Spółka Jawna potwierdza, że ASM GROUP S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 18 wykonuje w sieciach kanału nowoczesnego na terenie całej Polski działania w zakresie merchandisingu.

Rekomenduję firmę ASM GROUP S.A. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań w zakresie merchandisingu.

Dużym atutem jest otwartość, elastyczność na potrzeby klienta, a także doświadczona kadra, która gwarantuje wysoki poziom wykonania usług.

Firma ASM GROUP jest godna polecenia przy realizacji działań w zakresie merchandisingu i pokrewnych.

Spectrum Brand potwierdza, że ASM GROUP S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 18 wykonuje w sieciach kanału nowoczesnego na terenie całej Polski działania w zakresie merchandisingu oraz aktywności promocyjnych.

Firma Spectrum Brand rekomenduję firmę ASM GROUP S.A. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań.

Doświadczona kadra oraz doskonała koordynacja gwarantuje wysoki poziom wykonania usług.

Paweł Pasek
Sales Manager

Jacobs Douwe Egberts PL Sp. z o.o. potwierdza, że ASM GROUP S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 18 wykonuje w sieciach Makro, Selgros, Tesco, E.Leclerc oraz Auchan na terenie całej Polski działania w zakresie merchandisingu dla brandów Douwe Egberts oraz Prima.

Rekomenduję firmę ASM GROUP S.A. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania zadań w zakresie merchandisingu.

Dużym atutem jest otwartość i elastyczność na potrzeby klienta, a także doświadczona kadra, która gwarantuje wysoki poziom wykonania usług.

Firma ASM GROUP S.A. jest godna polecenia przy realizacji działań w zakresie merchandisingu i pokrewnych.

Krzysztof Masłowski
National Field Sales Manager

CeDo Sp. z o.o. potwierdza, że ASM GROUP S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 18 wykonuje w sieciach Makro, Selgros, Tesco, E.Leclerc oraz Auchan na terenie całej Polski działania w zakresie merchandisingu.

Rekomenduję firmę ASM GROUP S.A. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania zadań w zakresie merchandisingu.

Dużym atutem jest otwartość i elastyczność na potrzeby klienta, a także doświadczona kadra, która gwarantuje wysoki poziom wykonania usług.

Firma ASM GROUP S.A. jest godna polecenia przy realizacji działań w zakresie merchandisingu i pokrewnych.

Robert Antonowicz
Key Account Manager

Firma Canon Polska Sp. z o.o. współpracuje z ASM GROUP S.A. w zakresie działań wspierających sprzedaż na terenie całego kraju od 2012 roku.

Firma w sposób rzetelny wywiązuje się z podjętych wyzwań, a zespół doświadczonych managerów zarządzających projektami dba, by jakość świadczonych usług była na coraz wyższym poziomie. Wykwalifikowana kadra z zaangażowaniem realizuje powierzone im zadania.

Elastyczność, dobra komunikacja oraz konsekwencja w realizacji wytyczonych celów sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy z ASM GROUP S.A.

Piotr Murawski
Trade Marketing Team Leader

Velvet Care potwierdza, że firma ASM GROUP S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 18 wykonuje działania merchandisingowe w sieciach kanału nowoczesnego ALMA, E.Leclerc, MAKRO, SELGROS, TESCO.

Velvet Care rekomenduje firmę ASM GROUP S.A. jako solidną, wiarygodną oraz w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań merchandisingowych.

Doświadczona kadra oraz doskonała koordynacja projektów gwarantują wysoki poziom wykonania usług.

Firma ASM GROUP S.A. jest godna polecenia przy realizacji działań w zakresie merchandisingu i pokrewnych.

Marcin Gierasimiuk

Firma Atlas S.A. potwierdza, że od 2012 roku korzysta z usług firmy ASM GROUP S.A. w zakresie organizacji i przeprowadzania dwudniowych wyjazdowych szkoleń dla pracowników sieci handlowych: Castorama, Leroy Merlin, OBI zgodnie z zaleceniami firmy Atlas S.A.

ASM GROUP S.A. zapewnia kompleksową organizację szkoleń: noclegi, wyżywienie oraz organizację wieczoru integracyjnego.

Szkolenia są realizowane w sposób należyty i profesjonalny o czym świadczą zarówno wysokie noty oceniające wskazane w ankietach wypełnionych przez uczestników szkolenia po jego zakończeniu, jak i zadowolenie osób z ramienia firmy Atlas S.A.

Współpraca z zespołem ASM GROUP S.A. jest miłym doświadczeniem dla organizatorów i uczestników szkolenia. Ważnym elementem tej współpracy jest życzliwość i elastyczność firmy w trakcie prowadzonych rozmów i uzgodnień.

Reasumując usługa szkoleniowa realizowana przez firmę ASM GROUP S.A. spełnia najwyższe standardy. Rekomenduję firmę, jako rzetelnego, elastycznego i profesjonalnego partnera szkoleniowego.

Katarzyna Sulińska
Koordynator ds. Marketingu Handlowego

CeDo Sp. z o.o. potwierdza, że ASM GROUP S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 18 wykonuje w sieciach Makro, Selgros, Tesco, E.Leclerc oraz Auchan na terenie całej Polski działania w zakresie merchandisingu.

Rekomenduję firmę ASM GROUP S.A. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania zadań w zakresie merchandisingu.

Dużym atutem jest otwartość i elastyczność na potrzeby klienta, a także doświadczona kadra, która gwarantuje wysoki poziom wykonania usług.

Firma ASM GROUP jest godna polecenia przy realizacji działań w zakresie merchandisingu i pokrewnych.

Aneta Jeziorska