Nagrody grupy kapitałowej ASM GROUP S.A.


ASM SALES FORCE AGENCY nagrodzona tytułem GEPARD BIZNESU 2016

Spośród 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw ASM Sales Force Agency uzyskała od Instytutu Europejskiego Biznesu tytuł Gepard Biznesu 2016 i tym samym znalazła się wśród najbardziej dynamicznych polskich firm, których wartość rynkowa wzrosła o więcej niż 110 proc.


Gruppo Trade Service ze Złotym Certyfikatem Rzetelności 2015


Wchodząca w skład Grupy Kapitałowej ASM GROUP spółka Gruppo Trade Service otrzymała Złoty Certyfikaty Rzetelności 2015 przyznawany w ramach programu Rzetelna Firma. Złoty Certyfikat to wyróżnienie dla najlepszych i najbardziej wiarygodnych przedsiębiorstw, które swoją działalnością potwierdzają stosowanie dobrych praktyk biznesowych, a także terminowo regulują swoje zobowiązania, co poświadcza brak wpisów na ich temat w bazie danych Krajowego Rejestru Długów. Spółka w programie Rzetelna Firma uczestniczy nieprzerwanie od 2011 roku. Gruppo Trade Service jest podmiotem wyspecjalizowanym głównie w obszarze merchandisingu oraz outsourcingu sił sprzedaży. Spółka koncentruje swoje działania przede wszystkim w kanale handlu nowoczesnego (sklepy wielkopowierzchniowe, koncerny międzynarodowe) w branży FMCG.

Statuetka Warsaw Business Journal Spotlight Awards dla ASM GROUP S.A.


Grupa Kapitałowa ASM GROUP lider w outsourcingu usług wsparcia sprzedaży otrzymała wyróżnienie specjalne, statuetkę Warsaw Business Journal Spotlight Awards 2015 w kategorii: The Best B2B Process Outsourcing Provider. ASM GROUP otrzymała także certyfikat za zajęcie I miejsca w jednym z rankingów Book of Lists 2015/2016 w kategorii: Outsourcing, marketing i sprzedaż. W trakcie gali rozdano 3 statuetki – wyróżnienia specjalne - WBJ Spotlight Awards 2015. Przyznawane są one od ponad 6 lat przez redakcję Warsaw Business Journal. ASM GROUP otrzymała jedną z nich, za stały rozwój na trudnym rynku outsourcingu. Pozostałe dwie statuetki otrzymały firmy: Microsoft oraz Metro Properties.

ASM GROUP Z NAGRODĄ


Grupa kapitałowa ASM GROUP lider na rynku wsparcia sprzedaży otrzymała prestiżową nagrodę w kategorii Outsourcing Sił Sprzedaży za najlepsze wyniki w 2014 roku. Konkurs Outsourcing Stars to projekt Fundacji Pro Progressio, który ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najszybciej rozwijających się organizacji outsourcingowych oraz instytucji otoczenia sektora outsourcingu w Polsce. Jest to pierwszy, niekomercyjny projekt promujący efektywność firm, działających w branży outsourcingu.Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy nagrodzeni w konkursie Outsourcing Stars 2014 - mówi Patryk Górczyński, członek zarządu ASM GROUP. Nagrody i wyróżnienia zawsze są doskonałym motywatorem do dalszej pracy, ale pokazują też, że firma intensywnie się rozwija, a przyjęta przez nas strategia sprawdza się w 100%. Dziękuję naszym Klientom za zaufanie oraz za owocną współpracę. Natomiast Pracownikom ASM GROUP za wkład i zaangażowanie w wykonywane obowiązki – dodaje Górczyński.

Adam Stańczak w rankingu ”500 Menedżerów Pulsu Biznesu”


Adam Stańczak, Prezes Zarządu ASM GROUP S.A., został wyróżniony w prestiżowym rankingu Pulsu Biznesu najbardziej przedsiębiorczych osób z sukcesem prowadzących biznes w Polsce. Ranking opracowany został na podstawie wyników finansowych osiągniętych w latach 2011-2012, zweryfikowanych przez wywiadownię gospodarczą Bisnode. „Nasza Grupa znalazła się w gronie najlepiej zarządzanych przedsiębiorstw w Polsce, z czego jestem bardzo dumny. To kolejny dowód, że konsekwencja prowadzonych działań i stopniowa realizacja strategii wzrostu przekłada się na wyniki finansowe ASM GROUP, a co za tym idzie, jesteśmy jeszcze bardziej widoczni na rynku“ – powiedział Adam Stańczak, Prezes Zarządu ASM GROUP S.A.

ASM GROUP "Gepardem Biznesu 2013"


Grupa Kapitałowa ASM GROUP wyróżniona tytułem „Geparda Biznesu 2013” – za dynamiczny i efektywny rozwój oraz pozytywne wyniki finansowe. Tytuł „Geparda Biznesu” przyznawany jest przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie wyników finansowych podawanych przez przedsiębiorstwa do Krajowego Rejestru Sądowego. Wyróżnienie ASM GROUP tytułem „Geparda Biznesu” jest nie tylko uznaniem za osiągane przez spółkę wyniki i dynamikę wzrostu. Potwierdza także, że w warunkach trudnej i niepewnej sytuacji gospodarczej oraz rosnącego znaczenia rynku e-commerce, sięgnięcie po efektywne, zorientowane na klienta i optymalizację kosztów rozwiązania wspierające sprzedaż, w tym outsourcing sił sprzedaży i merchandising, dla wielu firm z sektora handlu tradycyjnego jest kluczowe w utrzymaniu się na rynku i umocnieniu pozycji rynkowej.

Złoty Certyfikat Rzetelności 2013 dla Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.


Złote Certyfikaty Rzetelności to świadectwo uczciwości i solidności. Legitymujące się nimi firmy potwierdzają nie tylko swoją silną pozycję rynkową i przewagę nad bezpośrednimi konkurentami, ale także swój wpływ na jakość polskiej gospodarki. Podstawowym warunkiem kwalifikującym firmę do uzyskania tego dokumentu jest jej weryfikacja w Krajowym Rejestrze Długów i sprawdzenie, czy nie figuruje w nim jako dłużnik. Dzięki temu wiadomo, że jest ona solidnym płatnikiem i co za tym idzie pewnym partnerem w biznesie. „Od 2011 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach” – wyjaśnia Adam Stańczak, Prezes Grupy Kapitałowej ASM GROUP, do której należy Spółka.

Złoty Certyfikat Rzetelności 2012 dla Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.


Rzetelna Firma to program, który promuje uczciwość płatniczą oraz stosowanie wysokich standardów etycznych i dobrych praktyk w działalności gospodarczej. Podstawowym warunkiem kwalifikującym firmę do udziału w programie jest jej weryfikacja w Krajowym Rejestrze Długów i sprawdzenie, czy nie figuruje w nim jako dłużnik. Dzięki temu wiadomo, że jest ona solidnym płatnikiem i co za tym idzie pewnym partnerem w biznesie. Przedsiębiorca posługujący się tytułem Rzetelnej Firmy buduje pozytywny wizerunek swojej firmy i w prowadzeniu biznesu kieruje się zasadami Kodeksu Etycznego Rzetelnych Firm. Program Rzetelnej Firmy jest prowadzony pod patronatem Krajowego Rejestru Długów. W programie uczestniczy ponad 43 000 firm reprezentujących niemal wszystkie branże krajowej gospodarki.